(066) 531-72-31Де купити пшеничну горілку в Тернополі?

Горілка - один з найбільш затребуваних алкогольних напоїв, який щодня вживають тисячі українців, як вдома, так і в барах і кафе. Для власника питного закладу дуже важливо знайти надійного постачальника горілки, в якості якої можна бути впевненим. У компанії «Олександрія-БлiГ» може бути придбана горілка пшенична 10л Тернопіль високої якості, яка виготовлена з чистої води і очищеного спирту.

Якість даної горілки дуже відома в країні - її замовляють в різні куточки України. Виробник ретельно контролює всі етапи виготовлення, використовує сучасні технології та перевірене обладнання. Але не тільки якість продукції приваблює багатьох клієнтів компанії «Олександрія-Бліг».

Iнші переваги

Вами може бути придбана горілка пшенична 10 л Тернопіль в герметичних упаковках, які не дають напою контактувати з повітрям і будь-якими матеріалами - якість горілки зберігається довгий час. У нижній частині упаковки є зручний краник, що дозволяє швидко і точно розливати горілку по чарках.

Порадує компанія і іншими перевагами:

  1. Доступна вартість - ціна упаковки пшеничної горілки дуже вигідна, їй практично немає ніяких альтернатив на території     України. При цьому можливі оптові замовлення, при яких клієнти додатково заощадять до 20 відсотків від початкової ціни.
         

  2. Швидка  доставка в усі міста країни - на неї знадобиться всього від 1 до 3 днів з моменту підтвердження замовлення.
         

  3. Кілька способів оплати: готівкові та безготівкові.

Компанія має зручний інформаційний сайт, але, якщо у вас виникнуть додаткові питання, менеджери детально відповідять на них і допоможуть оформити замовлення. Вибирайте надійного постачальника алкогольної продукції, який гарантує безпеку і високу якість горілки. Компанія «Олександрія - БлiГ» - оптимальний вибір, заснований на десятці переваг.
скачать софт


Интернет-магазин №1 в Украине - Водка Пшеничная.

Водка Пшеничная 10 литров в тетрапаке ООО "Александрия" БЛиГ доставка в Киев, Харьков, Павлоград, Днепропетровск, Кривой Рог, Запорожье, Одесса, Львов, Кропивницкий, Мариуполь! (066) 531-72-31
Закрыть