(066) 531-72-31Де купити пшеничну горілку в паках?

Якісна горілка в кафе і барах - це запорука успіху закладу і безпеки його клієнтів. Горілка, заснована на низькоякісному спирті, може завдати непоправної шкоди людині, особливо при надмірному вживанні. Тому, сотні клієнтів по всій Україні вибирають компанію «Олександрія-БлiГ»: вона має бездоганну репутацію і радує вигідними умовами співпраці.

Основні переваги

Високоякісна горилка пшенична 10 л від даного виробника поставляється в зручних герметичних упаковках, які не пропускають повітря і захищають напій від негативного впливу. Зручність упаковки доповнюється невеликим краником в нижній частині, що дозволяє акуратно і швидко розливати напій.

Якість горілки гарантується виробником: використано тільки очищені воду і етиловий спирт, немає ніяких добавок і домішок, застосовуються перевірені технології. Смак і запах горілки вдається зробити м'якими і приємними - немає пекучості, різкості. Відсутен синдром похмілля наранок. Але це ще не всі переваги компанії, ви будете також приємно здивовані і наступними моментами:

 •     Швидка і зручна доставка по всій країні - на неї піде до 3 діб з моменту підтвердження замовлення.
       

 •     Вартість - горилка пшенична 10 л тут дешевше, ніж на будь-який оптовій базі. При цьому діють знижки при великих     замовленнях - заощадити можна до 20 відсотків від початкової вартості.
       

 •     Умови оплати також порадують кожного покупця - приватного або підприємство.
       

 •     Оформити замовлення на покупку ви можете безпосередньо на сайті компанії або за номером телефону.
       

 •     У разі появи питань, на них відповість досвідчений менеджер, який знає про продукцію та умови її придбання всю     інформацію.

Подбайте про себе і рідних, якщо купуєте горілку для приватного використання. Подбайте про клієнтів свого закладу, якщо володієте баром або кафе. Вибирайте перевірений напій від надійного виробника.

скачать софт


Интернет-магазин №1 в Украине - Водка Пшеничная.

Водка Пшеничная 10 литров в тетрапаке ООО "Александрия" БЛиГ доставка в Киев, Харьков, Павлоград, Днепропетровск, Кривой Рог, Запорожье, Одесса, Львов, Кропивницкий, Мариуполь! (066) 531-72-31
Закрыть