(066) 531-72-31Де купити пшеничну горілку в Луцьку?

Якщо ви шукаєте надійного постачальника алкогольних напоїв, обов'язково зверніть увагу на компанію «Олександрія - БлiГ» - вона працює вже більше 5 років, має виключно позитивну репутацію і пропонує вигідні умови співпраці. Дана компанія є виробником пшеничної горілки, яка заснована на натуральних компонентах і очищеному етиловому спирті. При помірному вживанні дана горілка безпечна і не викликає синдром похмілля.

Інші переваги компанії

Тут вам доступна горілка пшенична 10 л Луцьк і в інших містах по самим зручним і вигідним умовам:

 1.     Доступна вартість - таких цін ви не знайдете більше ні в одного постачальника країни. При цьому для оптових замовників     діє спеціальна пропозиція зі знижками до 20 відсотків від початкової ціни.
       

 2.     Зручна герметична упаковка дозволяє зберігати горілку тривалий час: стінки упаковки зроблені з надійного матеріалу, який не виділяє ніяких речовин в напій. Також упаковка має невеликий краник, що допомагає швидко розливати напій по чарках.
       

 3.     Компанія співпрацює з усіма типами клієнтів, за винятком неповнолітніх покупців: цю горілку купують не тільки кафе і бари, а й багато приватників - вони використовують напій в особистих цілях.
       

 4.     Доставка по всій країні дозволяє замовити продукцію де завгодно -  горілка пшенична 10 л Луцьк або в іншому місті буде протягом 1-3 днів з моменту підтвердження заявки.
       

 5.     Оформити заявку ви можете безпосередньо на сайті компанії або в телефонному режимі.
       

 6.     Оплата можлива багатьма способами, серед яких кожен клієнт знайде оптимальний варіант.
       

 7.     Компанія має в своєму штаті грамотних фахівців, які проконсультують клієнта з будь-якого виниклого питання,  пов'язаного з продукцією або її доставкою.

Купуючи пшеничну горілку в «Олександрія - БлiГ», ви залишитеся задоволені вибором.

скачать софт


Интернет-магазин №1 в Украине - Водка Пшеничная.

Водка Пшеничная 10 литров в тетрапаке ООО "Александрия" БЛиГ доставка в Киев, Харьков, Павлоград, Днепропетровск, Кривой Рог, Запорожье, Одесса, Львов, Кропивницкий, Мариуполь! (066) 531-72-31
Закрыть