(066) 531-72-31Де купити пшеничну горілку у Львові?

Пошук надійного постачальника алкогольних напоїв для кафе або бару - складне і відповідальне завдання, до якого важливо поставитися з максимальною увагою. Якщо ви хочете бути впевнені в якості запропонованої продукції, зверніться в компанію «Олександрія - БлiГ»: вона займається виробництвом горілки, яку замовляють по всій країні. Так, горілка пшенична 10 л Львів або в інше місто України буде доставлена протягом 1-3 днів з моменту підтвердження замовлення.

Основні переваги компанії

Перш за все, варто відзначити якість даної горілки - вона виготовляється з натуральних компонентів і очищеного етилового спирту: при помірному вживанні напій практично нешкідливий для людей, відсутній синдром похмілля. Горілка має м'який смак і характеризується відсутністю різкого запаху.

Крім цього, виробник порадує і іншими плюсами:

  1.     Вартість - вона одна з мінімальних в країні. Високоякісна і безпечна горілка пшенична 10 л Львів може бути придбана і оптом - в цьому випадку діють додаткові знижки розміром до 20 відсотків.
         

  2.     Зручність замовлення - оформити його ви можете онлайн на сайті компанії або в телефонному режимі за пару хвилин.
         

  3.     Кілька способів оплати товару - є оптимальні варіанти як для фізичних, так і для юридичних осіб.
         

  4.     У разі появи питань, щодо продукції або її придбання, досвідчені менеджери дадуть вичерпні відповіді та розкажуть максимально докладно про умови співпраці.

З компанією «Олександрія - БлiГ» працюють вже десятки великих кафе і барів, сотні невеликих закладів, а також ряд приватних покупців, що використовують пшеничну горілку в особистих цілях. Умови співпраці підійдуть кожному бажаючому, в продажу буде відмовлено лише неповнолітнім громадянам. Купуйте перевірені алкогольні напої в кращих компаніях за найвигіднішими умовами.

скачать софт


Интернет-магазин №1 в Украине - Водка Пшеничная.

Водка Пшеничная 10 литров в тетрапаке ООО "Александрия" БЛиГ доставка в Киев, Харьков, Павлоград, Днепропетровск, Кривой Рог, Запорожье, Одесса, Львов, Кропивницкий, Мариуполь! (066) 531-72-31
Закрыть